Izvēlaties transporta līdzekli
Automašīnas
Kravas auto
Traktortehnika
Reģistrējies tagad

Jaunumi un informācija
2014-09-16
Programmēšanas ierīču atjaunināšana, t.i. visas jaunākās VW, Audi, Skoda, Seat automašīnas tiek ieprogrammētas, izmantojot diagnostikas savienotāju, vairs nav nepieciešams izjaukt datorus, tāpēc darbi notiek daudz ātrāk.
2014-10-15
Veicam programmēšanu visiem BMW Fxx sērijas dīzeļdzinēju automašīnām, lai uzzinātu, cik daudz jaudas var palielināt konkrētam modelim, izvēlieties transportlīdzekli un modeli augšpusē. Programmēšanas darbi veicot mērījumus uz jaudas stenda, aizņem līdz 5 stundām.
2014-01-12
Vienīgie Lietuvā programmējot uzlabojam Toyota/Lexus dīzeļa d4d, D-cat dzinēju jaudu, kas ražoti šajās automašīnās kopš 2005. gada, par cenu un citu informāciju lūdzam sazinieties individuāli.
Sameklēt mūs google kartē

Video kanāls

BMW F01 740d 225kw
BMW F10/11 525d 150kw

Vēl videoklipi
Čiptūnings jeb dzinēja vadības programmas modificēšana

Tad, kad tika radīti modernie dīzeļa un benzīna turbodzinēji ar elektronisku degvielas iesmidzināšanas sistēmu, kuru vada dators, radās arī iespēja koriģēt vadības procesu, mainot dzinēja vadības.

„Chip” – mikroshēma, „tuning” – iestatīt, ieregulēt.
 
Dzinēja jaudas palielināšanas veids ir atkarīgs no dzinēja tipa: dīzeļa turbodzinējs, benzīna turbodzinējs vai atmosfēras dzinējs (dzinējs bez turbīnas). Attiecīgi atšķiras arī tehnoloģijas un tūninga principi.

Lielākā daļa dzinēju tiek ražoti ar dažādu jaudu, lai apmierinātu klientu atšķirīgās vajadzības (apdrošināšanas maksājumu utt. dēļ), tāpat arī atšķiras jaudīgāku automobiļu cenas, lai gan dzinēji ir identiski un ne ar ko neatšķiras. Mūsu mērķis ir maksimāli izmantot ražotāju atstāto jaudas rezervi.


Ko dod „čipošana”? – Jaudu, ekonomiju (dzinējs ar lielāku griezes momentu patērē mazāk degvielas, lai izkustinātu tādu pašu automobiļa svaru), ātrāku akseleratora reakciju (īpaši ilgi domājošos automobiļos ar automātisko ātrumkārbu), drošu apdzīšanu un – vissvarīgākais – patīkamu braukšanu.

Programmas modifikācija ir sarežģīta un prasa daudz specifisku zināšanu, profesionālā programmatūra un pārrakstīšanas tehnika maksā desmitiem tūkstošu eiro. Tāpēc kvalitatīvs čiptūnings nav lēts pakalpojums; protams, tirgus ir pārpilns ar „inženieriem”, kuri sola pievienot daudz zirgspēku par smieklīgi zemu cenu, bet daudzi zina sakāmvārdu – skopais maksā divreiz!

Būdami ar ievērojamu darba pieredzi šajā jomā, varam pārliecināti apgalvot, ka 95% lētā čiptūninga nav vērts pat pusi par to samaksātās naudas.

Visos analizētajos gadījumos modifikācijas ir veiktas bez pietiekamām zināšanām, eksperimentāli. Daudzi meistari programmas vienkārši nopērk no nepazīstamiem cilvēkiem ārzemju čiptūninga forumos, visbiežāk šādi „inženieri” ir nepilngadīgie, kas faktiski regulējamos automobiļus savām acīm nav redzējuši. Šādas programmas bieži izraisa pastiprinātu dzinēja dūmošanu, degvielas patēriņa pieaugumu, dzinēja bojājumus, samazina dzinēja kalpošanas laiku, citi „tūninga” meistari bieži vien atkārtoti pārdod programmas, paši nezinādami, kas tajās ir, kā šīs programmas ir modificētas un kādas sekas var sagaidīt, bieži vien šādu meistaru solītais jaudas pieaugums kļūst smieklīgs  pēc jaudas mērījuma stendā.

Lai vienmēr būtu pārliecināti, ka mūsu veiktā programmas modifikācija ir nevainojama, mēs uzturam sakarus ar pazīstamākajiem čiptūninga uzņēmumiem un varam piedāvāt stage 1,2,3 visiem automobiļiem, kuriem ir potenciālās uzlabojumu iespējas, varam piedāvāt programmēšanas iespēju arī super automobiļiem un droši sasniegt tiem iespējamos maksimālos rezultātus, un nav nepieciešams braukt kaut kur uz Eiropu veikt tūningu par xxxxx eiro, jo brīnumu nav un to visu var izdarīt arī šeit.

Mēs veicam profesionālu un individuālu programmēšanu katram automobilim, programmu iespējams modificēt atbilstoši autovadītāja vajadzībām un braukšanas stilam.
All rights reserved startline.lv @ 2015
Sūtiet savus jautājumus aizpildot šo formu:
 

Izvēlaties vēlamo pakalpojumu:
Jaudas palielināsāna
Vārsta programmiska atslēgšana
DPF/FAP Programmēšana programmas atslēgšana
DPF/FAP Filtra izņemšana
-serv_dyno_2wd-
Mērīšana ar jaudas stendu
Atrodiet savu transpotlīdzekli pēc markas un modeļa:
Automašīnas
Kravas auto
Traktortehnika
Telefona nummurs un epasts
Papildus jautājumus rakstiet šeit:
Jautājumus sūtīt
Paldies par reģistrēšanos

Jūsu jautājums ir nosūtīts drīz ar jums sazināsimies.