Izvēlaties transporta līdzekli
Automašīnas
Kravas auto
Traktortehnika
Reģistrējies tagad

Jaunumi un informācija
2014-09-16
Programmēšanas ierīču atjaunināšana, t.i. visas jaunākās VW, Audi, Skoda, Seat automašīnas tiek ieprogrammētas, izmantojot diagnostikas savienotāju, vairs nav nepieciešams izjaukt datorus, tāpēc darbi notiek daudz ātrāk.
2014-10-15
Veicam programmēšanu visiem BMW Fxx sērijas dīzeļdzinēju automašīnām, lai uzzinātu, cik daudz jaudas var palielināt konkrētam modelim, izvēlieties transportlīdzekli un modeli augšpusē. Programmēšanas darbi veicot mērījumus uz jaudas stenda, aizņem līdz 5 stundām.
2014-01-12
Vienīgie Lietuvā programmējot uzlabojam Toyota/Lexus dīzeļa d4d, D-cat dzinēju jaudu, kas ražoti šajās automašīnās kopš 2005. gada, par cenu un citu informāciju lūdzam sazinieties individuāli.
Sameklēt mūs google kartē

Video kanāls

BMW e46 330d 150 kw
Audi Q7 3.0 TDI 176kw

Vēl videoklipi
Dpf un Fap filtru izslēgšana

Kas ir dīzeļdegvielas daļiņu filtrs (DPF/FAP) ?

DPF/FAP filtrs ir ierīce, paredzēta dīzeļa kvēpu filtrēšanai izplūdes sistēmā. Tos var atrast mūsdienu automobiļos ar dīzeļdzinēju, kas parasti ražoti no 2006. gada līdz šodienai. DPF filtrs kvēpus uzkrāj noteiktu laika periodu - tad ieslēdzas filtra tīrīšanas process, ko sauc par dpf atjaunošanu.

Kas ir DPF reģenerācija (DPF filtra tīrīšana) ?

DPF atjaunošanas process sākas tad, kad parādās papildu degvielas iesmidzināšanas cikls, tas ieslēdzas periodiski ik pēc noteiktā kilometru skaita. Stiprākas atjaunošanas līmeņi savienojas atkarībā no aizsprostojuma līmeņa (parasti uzkarsējot motoru līdz darba temperatūrai); jo vairāk aizsērējis filtrs, jo biežāk šis process ieslēdzas, braucot mierīgi ievērojams degvielas patēriņa pieaugums borta datorā, no izpūtēja nāk balti dūmi.

Kā DPF procesi ietekmē dzinēja ekspluatāciju ?

Diemžēl filtra tīrīšanas process negatīvi ietekmē dzinēja izturību un tā kalpošanas laiku. Sakarā ar augstu temperatūru, izpūtējā sāk iestrēgt maināmas ģeometrijas lāpstiņas, turbīna kļūst nevadāma vai pilnībā sabrūk un automašīnas jauda ievērojami pasliktinās, pieaug degvielas patēriņš.

Vēlās degvielas iesmidzināšanas cikla rezūltatā daļa nesadegušās degvielas gar cilindra sienu nonāk karterī un atšķaida eļļu, samazinot tās eļļošanas īpašības, eļļas daudzums palielinās, un to bieži jāmaina.

Cik km kalpo DPF filtrs?

Bieži ražotāji (atkarībā no modeļa) saka jums mainīt filtru ik pēc 150/200 tūkstošiem kilometru. Daži ražotāji deklarē ļoti ilgu dpf kalpošanas laiku, bet patiesībā tā nav, jo tā aizsprostošanu nosaka negaidītas dzinēja sistēmas kļūmes vai īpaši īsi citu mezglu kalpošanas intervāli kā vājas turbīnas, EGR vārsta vai iesmidzināšanas sistēmas elementu traucējumi.

Manai automašīnai ir ļoti mazs nobraukums, un jau deg dpf lampiņa, kāpēc tā notika?


Visbiežāk sastopama vaina, kas veicina ātru kvēpu filtra aizsprostošanos - EGR vārsta darbības traucējums, sprauslu bojājumi, ieplūdes kolektora vārstuļu funkcijas traucējumi, turbīnas problēmas vai vienkārši nehermētiskums gaisa iesmidzināšanas sistēmā (caurumi caurulēs). Sakarā ar šiem traucējumiem, izpūtējā palielinājies dūmojums (kas vizuāli nav redzams, jo filtrs absorbē visus sodrējus) DPF aizsērē ātri, šajā gadījumā ir pienācīgi jānovērtē transportlīdzekļa mezglu darbu un atrast cēloni, kā arī nesteigties mazgāt filtru, to izslēgt vai meklēt jaunu un to mainīt.

Veicu piespiedu reģenerāciju servisā vairākas reizes, mazgāju filtru ar dārgiem ķīmiskiem līdzekļiem, bet pēc 3 mēnešiem atkal tā pati problēma, automašīna brauc avārijas režīmā, lampiņa deg panelī, kāds ir jūsu padoms?

Mēs iesakām izslēgt DPF/FAP sistēmu programmējot un to likvidēt.

Pakalpojuma priekšrocības: (pareizi likvidējot dpf algoritmus programmā)

  • Samazināsies degvielas patēriņš (jo papildu iesmidzināšanas cikls reģenerācijai būs izslēgts)
  • Pagarināsies dzinēja kalpošanas laiks (eļļā neuzkrāsies dīzeļdegviela)
  • Pagarināsies turbīnas resurss (jo samazināsies izplūdes gāzu temperatūra)
  • Izvairīsities no dārgiem remonta pakalpojumiem un vērtīga laika izšķērdēšanas.

Slikti izslēgta DPF sistēma automašīnas motoram radīs vēl lielāku negatīvu ietekmi nekā ekspluatējot ar DPF filtru.

Es nopirku jaunu lietoto automašīnu tirgū, tehniskās pārbaudes laikā atklājās, ka nav ne katalizatora, ne DPF filtra, automašīna dūmo un savādi darbojas dzinējs, meistari nevar atrast problēmas, pārbaudot visu iesmidzināšanas sistēmu un citus mezglus, nevar atrast, pie kā pieķerties, ko darīt?

DPF filtrs un katalizators tika izņemts pārdevēja peļņas gūšanas nolūkos, un dzinēja vadības sistēma vai nu nav pilnībā izslēgta, vai nu slikti izslēgta, tādā gadījumā es iesaku ierasties pie mums, mēs pārbaudīsim dzinēja vadības programmu un pareizi to noregulēsim.

Pēc sliktas dpf izslēgšanas, motora dators vairs nerādīs bojājuma kļūdu kodus esot problēmai, tāpēc bieži vien ieradoties servisā automašīnas remontam, neviens jums to nesalabos.

Vai es iziešu TA ar izņēmto DPF filtru? vai nebūs problēmas?

Pēc mūsu programmēšanas un DPF filtra remontdarbiem, iziesiet TA, jo izplūdes rādītāji atbildīs pieļaujamās prasību normas.

Vai es varu ekspluatēt automašīnu tikai likvidējot DPF filtru, bet neveicot nekādu datorprogrammēšanu?

Noteikti nē, jo sistēmas sensori redzēs sliktus temperatūras un spiediena parametrus, automašīna periodiski dūmos pastāvīgas periodiskas reģenerācijas dēļ, pēc kāda laika brauks tikai avārijas režīmā.

Vai ir iespējams izslēgt DPF sistēmu, bet DPF filtru atstāt izpūtējā?

Noteikti nē, jo automātiskais filtra tīrīšanas process būs izslēgts, un pēc kāda laika izpūtējs tiks pilnībā bloķēts un automašīna vienkārši apstāsies Jūsu maršruta pusceļā.

Likvidēju DPF/FAP filtru, un no izpūtēja nāk melni dūmi, kāpēc? Varbūt ielikt citu filtru atpakaļ?

Tas ir dzinēja sistēmas bojājums, šī iemesla dēļ filtrs aizsērēja, jāatrod problēma un tā jānovērš, un melni dūmi pazudīs.

Ja pakalpojums netika veikts pie mums un dūmi rodas periodiski – tika slikti veikta programmēšana.
All rights reserved startline.lv @ 2015
Sūtiet savus jautājumus aizpildot šo formu:
 

Izvēlaties vēlamo pakalpojumu:
Jaudas palielināsāna
Vārsta programmiska atslēgšana
DPF/FAP Programmēšana programmas atslēgšana
DPF/FAP Filtra izņemšana
-serv_dyno_2wd-
Mērīšana ar jaudas stendu
Atrodiet savu transpotlīdzekli pēc markas un modeļa:
Automašīnas
Kravas auto
Traktortehnika
Telefona nummurs un epasts
Papildus jautājumus rakstiet šeit:
Jautājumus sūtīt
Paldies par reģistrēšanos

Jūsu jautājums ir nosūtīts drīz ar jums sazināsimies.