Izvēlaties transporta līdzekli
Automašīnas
Kravas auto
Traktortehnika
Reģistrējies tagad

Jaunumi un informācija
2014-09-16
Programmēšanas ierīču atjaunināšana, t.i. visas jaunākās VW, Audi, Skoda, Seat automašīnas tiek ieprogrammētas, izmantojot diagnostikas savienotāju, vairs nav nepieciešams izjaukt datorus, tāpēc darbi notiek daudz ātrāk.
2014-10-15
Veicam programmēšanu visiem BMW Fxx sērijas dīzeļdzinēju automašīnām, lai uzzinātu, cik daudz jaudas var palielināt konkrētam modelim, izvēlieties transportlīdzekli un modeli augšpusē. Programmēšanas darbi veicot mērījumus uz jaudas stenda, aizņem līdz 5 stundām.
2014-01-12
Vienīgie Lietuvā programmējot uzlabojam Toyota/Lexus dīzeļa d4d, D-cat dzinēju jaudu, kas ražoti šajās automašīnās kopš 2005. gada, par cenu un citu informāciju lūdzam sazinieties individuāli.
Sameklēt mūs google kartē

Video kanāls

Audi A6 C7 3.0 TDI 230kw
Toyota Landcruiser 3.0 D-4D
BMW F10/11 530d 180kw
Audi A8 4.2 TDI 350 PS

Vēl videoklipi
Kravas automašīnu jaudas palielināšana

Palielinām jaudu un ekonomiju kravas automašīnām. Ietaupītā degviela un īsāks ceļojumu laiks ātri atmaksāsies, gan nodrošinot uzņēmumam peļņu, gan vadītājam braukšanas prieku.

Kravas automašīnas tiek izgatavotas ar dažādu jaudu, lai gan dzinēji un to mezgli tiek ievietoti vienādi (piem. turbīna, sprauslas ir identiskas gan vājākām, gan jaudīgākām kravas automašīnām), cena atšķiras kravas automašīnu ievērojami.

Vāja kravas automašīna ar lielu kravu ļoti lēni iegūst ātrumu, un braucot kalnainā apvidū patērē ļoti daudz degvielas (salīdzinot ar jaudīgākām kravas automašīnām), tāpēc pienācīgi ieprogrammējot vājās kravas automašīnas motoru, var sasniegt ļoti labus rezultātus gan attiecībā uz degvielas patēriņu, gan uz pašu braukšanas kvalitāti.

Mēs vēlētos vērst uzmanību uz to, ka, lai efektīvi ietaupītu degvielu, modificējot dzinēja programmu, personai, kas vada kravas automašīnu, jābūt pašai ieinteresētai. Degvielas ekonomija ir balstīta uz kravas automašīnas palielinātu jaudu un griezes momentu. Palielinātā jauda ļauj tāda paša svara kravu vilkt ar augstāku pārnesumu, un kā rezultātā dzinēja pagriezieni ir zemāki, kas nozīmē, ka iesmidzināšanas ciklu ir mazāk.

Vidēji, kravas mašīnas ar standarta ap 410 Ag, ietaupa no 1l līdz 3l degvielas uz simts kilometriem. Jaudas pieaugums 30-60 Ag un 200-500 Nm griezes momenta.

Modificējot dzinēja vadības programmu, tiek arī samazināts adBlue patēriņš (esot iespējai).
 
All rights reserved startline.lv @ 2015
Sūtiet savus jautājumus aizpildot šo formu:
 

Izvēlaties vēlamo pakalpojumu:
Jaudas palielināsāna
Vārsta programmiska atslēgšana
DPF/FAP Programmēšana programmas atslēgšana
DPF/FAP Filtra izņemšana
-serv_dyno_2wd-
Mērīšana ar jaudas stendu
Atrodiet savu transpotlīdzekli pēc markas un modeļa:
Automašīnas
Kravas auto
Traktortehnika
Telefona nummurs un epasts
Papildus jautājumus rakstiet šeit:
Jautājumus sūtīt
Paldies par reģistrēšanos

Jūsu jautājums ir nosūtīts drīz ar jums sazināsimies.