Izvēlaties transporta līdzekli
Automašīnas
Kravas auto
Traktortehnika
Reģistrējies tagad

Jaunumi un informācija
2014-09-16
Programmēšanas ierīču atjaunināšana, t.i. visas jaunākās VW, Audi, Skoda, Seat automašīnas tiek ieprogrammētas, izmantojot diagnostikas savienotāju, vairs nav nepieciešams izjaukt datorus, tāpēc darbi notiek daudz ātrāk.
2014-10-15
Veicam programmēšanu visiem BMW Fxx sērijas dīzeļdzinēju automašīnām, lai uzzinātu, cik daudz jaudas var palielināt konkrētam modelim, izvēlieties transportlīdzekli un modeli augšpusē. Programmēšanas darbi veicot mērījumus uz jaudas stenda, aizņem līdz 5 stundām.
2014-01-12
Vienīgie Lietuvā programmējot uzlabojam Toyota/Lexus dīzeļa d4d, D-cat dzinēju jaudu, kas ražoti šajās automašīnās kopš 2005. gada, par cenu un citu informāciju lūdzam sazinieties individuāli.
Sameklēt mūs google kartē

Video kanāls

BMW X6 4.0d 225kw
Toyota Landcruiser 3.0 D-4D
BMW e90 318d 105kw

Vēl videoklipi
Traktoru un citas lauksaimniecības tehnikas jaudas palielināšana

Kāpēc ir vērts palielināt traktora vai citas lauksaimniecības tehnikas dzinēja jaudu programmatiski?

Lielākā daļa lauksaimnieku vēlas efektīvi izmantot savu tehniku. Atbilstoši platībām un saimnieciskajiem resursiem izvēlējušies traktoru, palielinoties kultivētām platībām, viņi saskaras ar bēdām, piem. aizāķējot arklu kaut ar vienu korpusu vairāk un kam ptietrūkst viena pārnesuma, salīdzinot ar agrāk izmantoto arklu. Nepareizs apstrādes ātrums, ne tikai pasliktinājusies aršanas kvalitāte, bet arī ievērojami palielinājušās degvielas izmaksas moto stundas darba laikā.

Mainīgie meteoroloģiskie apstākļi spiež ātri steigties un veikt lauksaimniecības darbus, un pieejamā tehnika neatbilst cerības laicīgi paspēt veikt darbus un pienācīgi sagatavot augsni. Jaunais traktors - nav risinājums, jo īpaši jaudīgs traktors ilgāk stāvēs dīkā un būs ekonomiski neizdevīgs ieguldījums.

Kā mēs visi zinām, tādas pašas bāzes traktoriem ir vairākas jaudas versijas, bet cenas starp tām atšķiras vairākus desmitus tūkstošu, no tehniskā viedokļa tiem ir tādi paši mezgli, tikai citi jaudas iestatījumi programmā.

Mēs atslēgsim šo traktora jaudas rezervi, izmantojot sākotnējos rūpnīcas uzstādījumus, tad paaugstināsies darba ražīgums, strādājot to pašu laiku veiksiet ievērojami vairāk platības un ietaupīsiet degvielu.

Lai uzzinātu, cik daudz jaudas var pievienot jūsu traktoram, izvēlieties ražotāju un modeli kreisajā pusē esošajā tabulā.
All rights reserved startline.lv @ 2015
Sūtiet savus jautājumus aizpildot šo formu:
 

Izvēlaties vēlamo pakalpojumu:
Jaudas palielināsāna
Vārsta programmiska atslēgšana
DPF/FAP Programmēšana programmas atslēgšana
DPF/FAP Filtra izņemšana
-serv_dyno_2wd-
Mērīšana ar jaudas stendu
Atrodiet savu transpotlīdzekli pēc markas un modeļa:
Automašīnas
Kravas auto
Traktortehnika
Telefona nummurs un epasts
Papildus jautājumus rakstiet šeit:
Jautājumus sūtīt
Paldies par reģistrēšanos

Jūsu jautājums ir nosūtīts drīz ar jums sazināsimies.